השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

אומן בלונים/בלוני צורות/כובעי בלונים

אומן בלונים לאירועים – מה אתם חייבים לבדוק?

מאז ומתמיד בלונים היו חלק בלתי נפרד מאירועים שונים, וזה לא משנה אם מדובר על אירועים גדולים או קטנים. כיום הבלונים הרגילים לא מספיקים, ובכדי שתוכלו להפוך את האירוע למיוחד יותר – יהיה עליכם להזמין אומן בלונים מנוסה. כך שלא רק שתוכלו לשדרג את האירוע עם בלונים מיוחדים, תוכלו לעשות זאת גם בדרך מעניינת. אך מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אומן שיהיה אחראי לעשות בלוני צורות?

הניסיון של האומן הוא קריטי להצלחה

כמו שלא תזמינו איש מקצוע לא מנוסה לתקן תקלות בבית שלכם, כך לא תוכלו להזמין אומן בלונים לא מנוסה. אפילו אם תרצו לעשות רק כובעי בלונים פשוטים לאירוע, מוטב כי האחריות תהיה על הכתפיים של אומן מנוסה. תוך כדי יצירת הצורות השונות של הבלונים, האומן גם יצטרך להפעיל את הקהל וליצור עניין מסוים. כך שהניסיון יכול לשחק פה תפקיד מאוד משמעותי, והוא לרוב גם האלמנט שיעשה את ההבדל.

אומן בלונים שמציע מבחר אפשרויות

לכל אומן המכין בלוני צורות יש את המבחר שלו, ולכן כאשר אתם בוחרים את האומן שיהיה באירוע שלכם – מוטב כי זה יהיה אומן עם מבחר גדול של אפשרויות. ככל שהאומן ידע להכין יותר סוגי צורות, כך האורחים שיגיעו לאירוע יוכלו יותר להנות. הרי זה לא יהיה אידיאלי לראות את כל האורחים מסתובבים בדיוק עם אותם צורות של בלונים, הכי מיוחד שכל אחד יוכל לבקש את הצורה המועדפת עליו באותו הרגע.

עמידה בלוחות זמנים לכל אורך הערב

אתם שמים לא מעט אחריות על אומן בלונים שמגיע לאירוע שלכם, מכיוון שהוא חייב להגיע בזמן על מנת לבצע את ההפעלה. בין אם הוא יצטרך לעשות כובעי בלונים ובין אם הוא יצטרך לבצע אלמנטים אחרים, חשוב מאוד שהוא יגיע בזמן לאירוע – וכמובן יעמוד בלוחות הזמנים שסוכמו מראש. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם צריכים להתחיל למצוא את חלופות בזמן אמת.

ציוד איכותי לאירוע בלתי נשכח

כאשר אמן עושה בלוני צורות, הוא חייב להגיע עם ציוד איכותי בכדי שתוכלו לשמור על האירוע ברמה גבוהה. בין אם מדובר על האיכות של הבלונים ובין אם מדובר על האיכות של שאר האלמנטים שאיתם הוא מגיע. כי בסוף בשביל שיהיה אירוע בלתי נשכח, אתם תהיו מוכרחים לעבוד עם אנשי מקצוע שלא מתפשרים על אף פרט.

אמרתם אומן בלונים? אמרתם סטארס!

אם כל הדגשים הללו חשובים לכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון לחברת סטארס. החברה מנוסה תהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח, היא תספק לכם אומני בלונים מנוסים שיבצעו את כל מה שאתם רוצים. פתאום תוכלו לראות איך האירוע שלכם משנה את פניו והופך להיות הרבה יותר מיוחד.  

7751655e-0b51-49af-b4d1-b4b95cafa3fa-1
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

עוד בנושא

קיאק פירות

אחד מהדברים העיקריים שאמור להעסיק אתכם כאשר אתם מתכננים את האירוע הבא, זה כמובן מה האורחים שלכם עומדים לאכול? כאשר המטרה שלכם היא לתת לאורחים את האוכל הטוב ביותר, מתחילת הערב וכמובן שעד סופו. אחת מהאפשרויות הטובות ביותר לבחירה היא הוספה של קייק פירות לאירוע, קייק ענק שמוצב באמצע הרחבה ועליו נמצאים אין ספור פירות חתוכים וטעימים. יכול להיות כי יהיה מדובר על גולת הכותרת של האירוע שלכם בהשוואה לאירועים אחרים.

מתופפים ושופרות לבר מצווה

האירוע שלכם חייב להיות אירוע מיוחד, כזה שכל אחד מהאורחים ידבר עליו לאחר מכן. לא מעט אפשרויות קיימות בכדי להפוך את האירוע למיוחד, אך יש תוספת אחרת שהיא חובה בכל אירוע. אנו כמובן מדברים על מתופפים ושופרות שירימו את האירוע שלכם לגבהים אחרים, ויגרמו לכל האורחים לקחת חלק פעיל באירוע. ההבדל בין אירוע ללא מעגל מתופפים לבין אירוע עם התוספת הזאת הוא משמעותי, יש כאלה שאומרים כי מדובר על הבדל של שמיים וארץ.

בר פירות לאירועים

הרבה מאוד אנשים מבינים את החשיבות באכילת אוכל בריא, ומנסים לעשות ככל שביכולתם בכדי להקפיד על כך. אולם, כאשר הם מגיעים לאירוע של משפחה או חברים, הם מגלים שיהיה להם קשה מאוד להסתפק באוכל בריא, בטח כאשר מולם עומדים קינוחים מושחתים שקשה מאוד לעמוד בפניהם. אם אתם רוצים לדאוג לאורחים שלכם לחלופה בריאה הרבה יותר אשר תהיה מרשימה וטעימה לא פחות מקינוחי שוקולד, הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין עיצוב פירות לאירועים מחברת הפקות אירועים. חברה כזאת היא למשל חברת סטארס הפקות, אשר מספקת מגוון רחב של אפשרויות שדרוג לאירועים ברמה הגבוהה ביותר.

מחפשים לארגן אירוע על רמה?
השאירו פרטים עכשיו
דילוג לתוכן