השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

קיר הוליווד/קיר אוסקר/קיר עיתונאים

מדוע חובה שיהיה לכם קיר הוליווד באירוע שלכם?

אתם מתכננים את האירוע חודשים רבים, אך בפועל אם לא תעשו בו דברים מיוחדים האורחים יוכלו לשכוח אותו מהר מאוד. בכדי שתוכלו להפוך את האירוע לבלתי נשכח, תוכלו להוסיף אליו כל מיני אלמנטים שונים שיהפכו אותו להיות בלתי נשכח. אחד מהטרנדים השכיחים יותר הוא קיר הוליווד, שכבר הפך להיות טרנד חובה בכל אירוע בשנים האחרונות. מדוע קיר אוסקר או הוליווד הוא חובה גם באירוע שלכם?

קיר הוליווד הופך את האירוע ליותר יוקרתי

אחת מהסיבות השכיחות ביותר שבגינה אתם צריכים שיהיה לכם קיר צלמים באירוע, היא כי הוא פשוט מוסיף יוקרה. הקיר הזה ידמה את כל האירועים הגדולים ביותר בעולם, כך שהאורחים שיגיעו לאירוע יוכלו לשכוח לרגע כי הם נמצאים בארץ. הם עשויים לחשוב כי הם הגיעו לאירוע גדול בעולם, והם כמובן לא יוכלו לשכוח אותו כל כך מהר. כך שאוטומטית על ידי הוספת הקיר, אתם תוכלו להפוך את האירוע שלכם למיוחד הרבה יותר.

האורחים יוכלו להצטלם ביחד עם הקיר

כאשר האורחים מגיעים לאירוע, הם מחפשים אזורים שונים שבהם הם יוכלו להצטלם. אז למה שלא תקלו עליהם? ברגע אתם מקימים קיר אוסקר או הוליווד באירוע שלכם, אתם תוכלו לסייע להם להוציא את התמונות הטובות ביותר. האורחים שלכם ירגישו הרבה יותר בנוח שיהיה להם אזור מיוחד שבו הם יוכלו להצטלם, ותוכלו לראות איך כל האורחים לא יפספסו את האפשרות הזאת – כי מדובר על דרך טובה יותר להשיג את התמונות המושלמות.

קיר צלמים יספק מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע

לא סתם קיר הוליווד הפך להיות כל כך פופולארי בלא מעט אירועים, בזכות הקיר הזה – האורחים יוכלו להשיג מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע. אומנם מדובר רק על תמונה, אך התמונה הזאת יכולה ללוות את האורחים לאורך שנים. בכל פעם שהם יתסכלו על התמונה, הם יזכרו גם שהיא צולמה באירוע שלכם. כך שאתם לא צריכים לחשוב על מזכרות אחרות לאורחים שלכם.

אידיאלי לצילום מגנטים לכל אחד מהאורחים

עוד טרנד שהפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות הוא לתת מגנטים לכל אחד מהאורחים שמגיעים לאירוע. באמצעות קיר אוסקר, תוכלו להפוך את הנושא הזה להרבה יותר קל – כאשר תוכלו להעניק לכל אורח תמונת מגנט מהקיר המיוחד. הצלם של המגנטים לא יצטרך להסתובב בין האורחים, הם אלה שיגיעו אליו בסמוך לקיר כמובן.

אל תישארו מאחור – הזמינו קיר הוליווד לאירוע שלכם

אל תגרמו לכך שתהיו מאחורי כל האירועים האחרים, חשוב מאוד שהאירוע שלכם תמיד יהיה בראש. באמצעות קיר צלמים מיוחד של חברת סטארס תוכלו להפוך את האירוע לבלתי נשכח, ואת המזכרת שהאורחים יקבלו למזכרת שהם מאוד יתלהבו ממנה – כך שכל מי שיגיע לאירוע גם יוכל לצאת ממנו עם חיוך גדול.

57c39c50-e997-4f84-8218-4b5418d51d74
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

עוד בנושא

שופרות לחתונה

גם לזוג המאושר, ליקיריהם ולכל האורחים, יש הרבה למה לצפות במהלך החתונה. במסורת היהודית החתן והכלה נכנסים לחופה עם קולות של שופרות לחתונה. במהלך טקס החופה, החתן מנפץ את הכוס ומציע נישואים לאהובתו, ויוצר אווירה בלתי נשכחת של התרגשות סוחפת. זה בדיוק השלב בו תוכלו לשלב את קול תקיעת השופרות המרגש. את האטרקציה המיוחד הזו תוכלו להזמין בחברת סטארס הפקות, אשר מציעים לכם מגוון רחב של אטרקציות המזינות עבורכם, כדי ליצור אירוע מיוחד ומקורי שלא משתווה לשום אירוע אחר שהכרתם.

בובות ענק לאירועים

שוברים את הראש איך תוכלו להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח? בובות ענק יכולות לסייע לכם להשיג את מבוקשכם, ומוטב כי תזמינו אותם דווקא מחברת סטארס ולא מאף חברה אחרת. אומנם לא מטעם חברות שונות יציעו לכם בובות פנדה ובובות אחרות לאירוע, אך עדיין מוטב כי לא תעשו החלטה פזיזה. תזכרו כי גורל האירוע שלכם מונח על כף המאזניים, ואתם לא יכולים לקחת סיכונים – ובטח שלא לעשות הימורים שתצטערו עליהם. כל הסיבות הללו ככל הנראה לא השאירו לכם מקום לספק, בובת נחמן או כל בובה אחרת מזמינים רק עם חברת סטארס.

מתופפים ושופרות לבר מצווה

האירוע שלכם חייב להיות אירוע מיוחד, כזה שכל אחד מהאורחים ידבר עליו לאחר מכן. לא מעט אפשרויות קיימות בכדי להפוך את האירוע למיוחד, אך יש תוספת אחרת שהיא חובה בכל אירוע. אנו כמובן מדברים על מתופפים ושופרות שירימו את האירוע שלכם לגבהים אחרים, ויגרמו לכל האורחים לקחת חלק פעיל באירוע. ההבדל בין אירוע ללא מעגל מתופפים לבין אירוע עם התוספת הזאת הוא משמעותי, יש כאלה שאומרים כי מדובר על הבדל של שמיים וארץ.

מחפשים לארגן אירוע על רמה?
השאירו פרטים עכשיו
דילוג לתוכן